single

Wielorakie korzyści płynące z zabawek świetlnych dla dzieci

Podnoszenie na duchu
Gdy ciemność zapada coraz wcześniej, potrzebujemy olśniewającego pokazu świateł, aby podnieść się na duchu. Meteor Storm to właśnie robi, a nawet więcej. Wirujące, jaskrawo kolorowe światła w ciągle zmieniających się wzorach przyciągają naszą uwagę. Oczarowani, oglądamy pokaz i czujemy jak nasze napięcie znika. Jesteśmy lżejsi na duchu, bardziej radośni. Inne świecące zabawki, które również zachwycają to Mini Meteor Storm i Light Show Stick. Poniżej przedstawiamy kilka korzyści płynących z zabawek świecących dla dzieci.

Odwrócenie uwagi od zachowań
Ponieważ świecące zabawki są czarujące, dziecko w środku pełnego rozpadu może zwrócić swoją uwagę na niesamowity pokaz świetlny i przestać się zachowywać. W tym przypadku, zabawka pomaga przywrócić spokój i wspiera samoregulację. Często można zapobiec załamaniom nerwowym, dając dziecku walczącemu z samokontrolą świetlną zabawkę. "Uncja profilaktyki", jak mówi przysłowie, "jest warta funta kłaków".

Terapeutyczne odwrócenie uwagi
W innym otoczeniu, wirujące zabawki świetlne idealnie nadają się do odwracania uwagi. Rozważmy Meteor Storm. W środowisku terapeutycznym odciąga ona uwagę dziecka od przerażającej sytuacji. Specjaliści ds. życia dzieci używają zabawek podświetlanych, aby odwrócić uwagę dzieci poddawanych prostym procedurom medycznym, takim jak pobieranie krwi lub zakładanie kroplówki dożylnej. Zamiast przerażać dziecko, zostaje ono zahipnotyzowane przez koncentryczne kręgi zmieniających się światełek, które wirują wewnątrz kuli ziemskiej. Zanim fascynacja minie, zabieg jest zakończony, a dziecko jest zbyt zauroczone, by to zauważyć. Takie terapeutyczne odwrócenie uwagi zmniejsza niepokój pacjenta i rodziców, poprawia umiejętności radzenia sobie z problemami i zdolność do współpracy, a także sprawia, że zabieg przebiega sprawniej. W rezultacie potencjalnie traumatyczne doświadczenie staje się doświadczeniem pozytywnym.

Ocena śledzenia wzroku
Specjaliści od wzroku używają Meteor Storm do oceny śledzenia wzroku u dzieci niewidomych i niedowidzących. Osoby słabowidzące z przyjemnością trzymają Meteor Storm blisko twarzy, obserwują wirujące kolorowe światełka, słuchając szumu i czując delikatne wibracje, jakie wywołuje wirowanie. Nauczyciele często motywują uczniów poprzez wyznaczenie czasu na zabawę Meteor Stormem po zakończeniu zadania.

Rozwój motoryki precyzyjnej
Te świecące zabawki rozwijają zdolności motoryczne. Oprócz chwytania i trzymania zabawek, dzieci muszą nacisnąć i przytrzymać włącznik, który uruchamia pokaz świetlny. Oznacza to, że dziecko musi zwracać uwagę na to, co robi, w przeciwnym razie światła dosłownie zgasną.

Rozwój motoryki brutto
Paluszki Lazera, światełka z gumkami do noszenia na paluszkach rozjaśniają sufit i ściany, gdy paluszki tańczą, a ramiona krążą i kołyszą się. Ruch - taniec i figlowanie - wznosi doświadczenie Lazer Fingers na nowe wyżyny. Aby osiągnąć maksimum, dodaj muzykę, aby uzyskać wielozmysłowe wrażenia.

Dodatkowe bezpieczeństwo w Halloween
Widoczność jest kluczowa dla bezpieczeństwa dzieci podczas zabawy w Halloween. Te świecące zabawki sprawiają, że dzieci są łatwiejsze do zauważenia przez kierowców w ciemności. I dodają nieoczekiwanego blasku podczas wędrówki od drzwi do drzwi.