• Kategorie
  • Parametry
  • Samochody, traktorki, motocykle

Samochody - na pedały lub odpychane

Ten dział to jeden wielki salon samochodowy. Dzieci tak samo jak dorośli uwielbiają wszelkiego rodzaju pojazdy. Prezentujemy Państwu samochody jeździki oraz motocykle jeździki – dziecko samodzielnie może odpychać się nóżkami od ziemi lub popychane jest przez opiekuna. Oferta obejmuje oprócz samochodów na pedały również traktorki na pedały i motocykle.

TRAKTORKI NA PEDAŁY

Traktorki często są z przyczepkami czy innymi rolniczymi maszynami. Znakomicie imitują świat pracy dorosłego mężczyzny, co daje dużą satysfakcję dziecku, gdy może naśladować osobę dorosłą i przez to szybciej poznawać świat.

Wszystkie pojazdy są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej – kolorowe pojazdy z pewnością spodobają się każdemu dziecku! Samochody na pedały, motocykle oraz traktorki na pedały sklep nasz proponuje w atrakcyjnych cenach – podobnie jak znajdujące się w ofercie pojazdy na akumulator, zarówno samochody, jak i traktorki. W zależności od wieku dziecka można wybrać odpowiednią zabawkę, która świetnie się sprawdzi w przestronnym domu, jak i w ogrodzie. W naszym salonie wystawiają się takie marki jak Rolly Toys, SMOBY, LT, BIG, INJUSA.